no comments

ବିନା ପ୍ରୋଟେକ୍ସନ ରେ କିପରି କରିବେ ଶାରୀରିକ ସମନ୍ଧ, ଯାହାଦ୍ଵାରା ମହିଳା ହେବେନି ଗର୍ଭବତୀ

ଶାରୀରିକ ସମନ୍ଧ କୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା ରେ ଅଛନ୍ତି କି ! ଯଦି ଆପଣ କଣ୍ଡମ ବ୍ୟବହାର କରି ସେକ୍ସ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ବିରକ୍ତ ହେଇ ଗଲେଣି ଆଉ ଅପଙ୍କଣ ମନରେ କେବେ ନା କେବେ ଏହି ଚିନ୍ତାଧାରା ଅସୁଥିବ ଯେ ବିନା କଣ୍ଡମରେ କେମିତି ସେକ୍ସ କଲେ ମହିଳା କେବେ ବି ଗର୍ଭବତୀ ହେବେନାହିଁ ତ ଚାଲନ୍ତୁ ଆମେ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ରେ ସବୁ କଥା ବିସ୍ତାରରେ ଜାଣିବା।

ଆପଣ ଯଦି ନୂଆ ନୂଆ ବିବାହିତ ହେଇଥିବେ କି ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବେ ତ ଆପଣ କେବେବି ଚାହିଁବେ ନାହିଁ କି କଣ୍ଡମ ଦ୍ୱାରା ସେକ୍ସ କରିବେ। କିନ୍ତୁ ଅପଙ୍କଣ ଜୀବନ ସାଥି ଜମାବି ଚାହୁଁନଥିବେ ଯେ ଏତେ ଜଲ୍ଦି ଗର୍ଭବତୀ ହେବାପାଇଁ।

Loading...

ଏମିତିରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତା ରେ ଥିଲେ, ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭାବରେ ସେକ୍ସ ଲାଇଫ କୁ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବେ ମାତ୍ର କୌଣସି ବାଟ ନାହିଁ। ମାତ୍ର ୨ ଟି ଉପାୟ ଅଛି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ବିନା କଣ୍ଡୋମ ରେ ସେକ୍ସ କଲେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସାଥି ଗର୍ଭବତୀ ହେବେ ନାହିଁ। ଆପଣ ସେକ୍ସ କଲା ସମୟରେ ସ୍ପର୍ମ ବାହାରିବା ପୂର୍ବରୁ ଲିଙ୍ଗ କୁ ବାହାର କରି ଦିଅନ୍ତୁ, କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ କିଛି ପ୍ରତିଶତ ଆଶଙ୍କା ଥାଏ କି ସାଥି ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇ ଯାଇ ପାରନ୍ତି।

ଆଉ ଦ୍ୱିତୀୟ ରେ ଯଦି ଆପଣ ଲିଙ୍ଗ କୁ ୟୋନି ରେ ପ୍ରବେଶ କରୁଛନ୍ତି ତ ସେୟା ନ କରି ଆପଣ ପ୍ରଥମେ ଗୁଦା ରେ ଲିଙ୍ଗ କୁ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସ୍ପ୍ରେମ ବାହାରିଲେ ବି ଆଉ ଭିତରକୁ ଗଲେବି ମହିଳା ଗର୍ଭବତୀ ହେବାର କୋଣସି ଚାନ୍ସ ନାହିଁ। ଏହି କ୍ରିୟାକୁ ଗୁଦା ମୟଥୁନ କୁହନ୍ତି। ଏହି କ୍ରିୟା ରେ ଆପଣ ଲିଙ୍ଗକୁ ଗୁଦା ରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ପଡିଥାଏ। ଏହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନ ସାଥୀକି ଖୁସି କରିପାରିବେ। ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ କଷ୍ଟ ହେବ ତା ପରେ ଅଭ୍ୟାସ ହେଇଯିବ। ଆଜିକାଲି ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ଗୁଦା ରେ ସେକ୍ସ କରିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି।

error: Content is protected !!