no comments

ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିବା ମହିଳାକୁ ବିବାହ କଲେ ମିଳିଥାଏ ଏହି ୫ ଜବରଦସ୍ତ ଫାଇଦା, ଜାଣନ୍ତୁ କଣ

Spread the love

ଆଜିକାଲି ଯୁଗରେ ବାହାଘର ଅଧିକ ଦିନ ତିଷ୍ଠି ରହିପାରୁନି। ଭୁଲ୍ ବୁଝାମଣା ଯୋଗୁ ଅନେକ ସଂସାର କିଛି ଦିନରେ ଅଲଗା ହୋଇଯାଉଛି। ଯାହା ପରେ ଛାଡପତ୍ର ମଧ୍ଯ ହୋଇଯାଇଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଜୀବନ ସେତିକି ସହଜ ନୁହେଁ ଖାସ୍ ସେହି ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ଯାହାର ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥାଏ। ସମାଜରେ ସେମାନଙ୍କ ମାନ ସମ୍ମାନ ଉପରେ ଆଞ୍ଚ ଆସିଥାଏ। ଆଜି ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏହିକଥା ଜାଣିବା ପରେ ଯେଉଁମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିସାରିଲା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଇଜ୍ଜତ ଆହୁରି ବଢିଯିବ।

ଯେତେବେଳେ ବାହାଘର କଥା ଆସେ ସେତେବେଳେ ଜଣେ ଅବିବାହିତା ପୁଅ ଜଣେ ଅବିବାହିତା ଝିଅ ସହିତ ଖୋଜିଥାଏ।କେହିବି ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବାହାହେବା ପାଇଁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ। ଜଣେ ଅବିବାହିତା ଝିଅ ଠାରୁ ଜଣେ ଛାଡପତ୍ର ପାଇଥିବା ମହିଳା ଭଲ ଜୀବନ ସାଥି ହୋଇପାରେ। ଛାଡପତ୍ର ପାଇଥିବା ମହିଳା ଙ୍କୁ ବାହାହେଲେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଫାଇଦା ହୋଇଥାଏ।

ପ୍ରଥମ ହେଲା ଜଣେ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିବା ମହିଳା ର ବାହାଘରର ଭଲ ଅନୁଭବ ଥାଏ। ତାଙ୍କୁ ଏହି ବିଷୟରେ ଭଲଭାବେ ଜଣାଥାଏ କେଉଁ କଥାରୁ ସମ୍ପର୍କରେ ଫାଟ ଆସିବ , କେଉଁ କଥା ଅନ୍ୟକୁ ଖରାପ ଲାଗିବ। ସେମାନେ ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ପର୍କକୁ ଭଲଭାବେ ତୁଲାଇଥାନ୍ତି। ଜଣେ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିବା ମହିଳା କେବେ ଧୋକା ଦେଇ ନଥାନ୍ତି।

ଆପଣଙ୍କ ସହ ଜୀବନ ସାରା ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। କାରଣ ତାଙ୍କର ଜୀବନରେ ଥରେ ଧୋକା ଆସିଛି। ଛାଡପତ୍ର ମହିଳା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସୁଧୁରି ଜାଇଛି ବୋଲି। ଏଥିପାଇଁ ସେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲପାଇବା ଦେବେ।