no comments

କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମାଠୁ ଏହି ୫ଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ, ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ କରିବେ ଧନର ବର୍ଷା

ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ପବିତ୍ର ଗଜଲକ୍ଷ୍ମୀ ପୂଜା ପାଇଁ ଚାରିଆଡେ ଉତ୍ସବ ମୁଖର। ତେବେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ପୂଜା କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ଠାରୁ ପାଞ୍ଚଟି ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ। ମାଙ୍କ କୃପା ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଚାହିଁ ଥାନ୍ତି। ଆଜିର ଦୁନିଆରେ ସବୁଠୁ ଦରକାରୀ ଜିନିଷ ହେଉଛି ଧନ। ବିନା ଧନରେ ଦୁନିଆ ଚାଲିବ ସମ୍ଭବପର ନୁହଁ। ବ୍ୟକ୍ତିକୁ କେତେ ପରିମାଣର ଧନ ଦରକାର କେହି ଆକଳନ କରି ପାରେ ନାହିଁ। ଧନ ପାଇବା ପାଇଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଦିନରାତି ଏକ କରି ପରିଶ୍ରମ କରିଥାଏ। କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଖୋଲିଥାଏ କିନ୍ତୁ କିଛି ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜର ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଭାଗ୍ୟକୁ ନେଇ କାମ କରିଥାନ୍ତି। ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ରାଶି ଗୁଡିକ ବିଷୟରେ କହିବୁ, ଯେଉଁ ରାଶିମାନଙ୍କ ଉପରେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ରହିବ।

ଆଜି ଆମେ କହିବା ପାଇଁ ଯାଉଛୁ ଏପରି ପାଞ୍ଚଟି ରାଶି ସମ୍ବନ୍ଧରେ, ସେହି ରାଶି ଗୁଡିକ ଉପରେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପାଦୃଷ୍ଟି ରହିଛି। ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହୋଇଥାଏ। ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ରାଶି ଗୁଡିକ ଉପରେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ବଜାୟ ରହିବ। ସେହି ୫ରାଶି ହେଉଛି କନ୍ୟା, ମେଷ, ତୁଳା, ସିଂହ, ମୀନ

କନ୍ୟା- ଏହି ରାଶି ମଧ୍ୟ ଏହି ରାଜ ଯୋଗରେ ଅଛନ୍ତି ସାମିଲ। କନ୍ୟା ରାଶି ର ଲୋକ ମାନେ ବହୁତ କର୍ମଶୀଳ ତଥା ଦୟାଳୁ ସରଳ ମଣିଷ ହୋଇଥାନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଜୀବନ ଧାରଣ ବେଶ୍ ନିଡାମ୍ବର। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କୁ ଚାକିରରୀ ମିଳିବାର ସମ୍ବାବନା ରହିଛି। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ମିଳିବ ଶିକ୍ଷକ ମାନେ ତାଙ୍କୁ ଭହୁତ ଭଲ ପାଇବା ଦେବେ। ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିପାରେ । ଅଚାନକ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ମଧ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ବବନା ରହିଛି।

Loading...

ମେଷ- ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ରହିବ। ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା ଫଳରେ ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଫଳରେ ଏମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳି ଯିବ। ବହୁତ ଧ୍ୟାନ ପୂର୍ବକ ଆପଣଙ୍କୁ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ମାଆଙ୍କ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା କରିବା ଦରକାର। କୌଣସି ଭୁଲ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳାଇ ଦେଵ। ଆସନ୍ତା ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ।

ତୁଳା- ତୁଳା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ସମୟ ଅଟେ। ନୂଆ କାମ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଦେଵ। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ବଦଳିଯିବ। ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଅପାର କୃପା ରହିବ। ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ଫଳରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନର ଅଭାବ ରହିବ ନାହିଁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଜନିତ ସମସ୍ୟା ରହିବ ନାହିଁ। ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ।

ସିଂହ- ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କ ସମୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମୟ ଆସିଛି। ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନର ଯୋଗ ରହିଛି। ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ। ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପାରୁ ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସି ଭରି ଯିବ।ବ୍ୟବସାୟରେ ଧନ ଲାଭର ଯୋଗ ରହୁଛି। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଧନ ଜନିତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ। ମାଆ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ପୂଜା ଧ୍ୟାନ ସହକାରେ କରନ୍ତୁ।

ମୀନ- ନିଜର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ନିହାତି ଯରୁରୀ ଅଟେ। ଧନ ଲାଭର ଯୋଗ ରହୁଛି। ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପାରୁ ଏମାନଙ୍କ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ। ପ୍ରତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏମାନଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ମାତାଙ୍କ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା କରିବା ଦରକାର। ନୂଆ ଘରର ଯୋଗ ରହୁଛି। ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ଧନ ଲାଭର ଯୋଗ ରହୁଛି।