ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ବାପା ହେବା ଖବର ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲେ ବିରାଟ କୋହଲୀ, ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କୁ କହିଲେ ଏମିତି କଥା

0 3,133

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଷ୍ଟାର ଅଲରାଉଣ୍ଡର ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ପିତା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଫଟୋ ସେଆର୍ କରି ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ଖବର ଜଣାଇ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଚକିତ କରିଛନ୍ତି। ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିଆନ୍ସ ସର୍ବିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନତାଶା ଷ୍ଟାନକୋଭିକ୍ ନିଜର ଆସୁଥିବା ସନ୍ତାନ ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି।

ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଏହି ଫଟୋକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଫଟୋରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ଗର୍ଭବତୀ ଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି। ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ନତାଶା ଏବଂ ମୋର ଯାତ୍ରା ଚମତ୍କାର ହୋଇଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମର ଯାତ୍ରା ଆହୁରି ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆମେ ଶୀଘ୍ର ଏକ ନୂତନ ଜୀବନକୁ ସ୍ୱାଗତ କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ। ଆମ ଜୀବନର ଏକ ନୂଆ ଚେହେରା ପାଇଁ ଆମେ ବହୁତ ଖୁସି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ କାମନା କରୁଛୁ। ‘

ଏହା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ ନତାଶାଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଜଣେ ପିତା ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ଖବର ଜାଣି ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ତୁମ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା। ଖବର ମତେ ଚକିତ କରିଛି, ହେଲେ ତମ ପରିବାରର ତୃତୀୟ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ପ୍ରେମ ଏବଂ ପ୍ରାର୍ଥନା। ’ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଏବଂ ନତାଶାଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଥିବା ଭାରତୀୟ ଦଳର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, ନତାଶାଙ୍କୁ ହୃଦୟ ଏବଂ ଅଭିନନ୍ଦନ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.