ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ବଲିଉଡର ଗୁମର ଖୋଲିଲେ କଙ୍ଗନା, କହିଲେ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ କୌଣସି…

0 18,458

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଛି। ସୁଶାନ୍ତ କାହିଁକି ଏପରି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛନ୍ତି ତାହା କେହି ବୁଝିପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଅନେକ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ ଏହା ଉପରେ ଦୁଃଖ ଓ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରକଟ କରିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଏଥିରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରି ଅସନ୍ତୋଷ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି। କଙ୍ଗନା କହିଛନ୍ତି, ‘ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଛି। କିନ୍ତୁ କିଛି ଲୋକ ଏହାର ବିପରୀତ କଥା କହିବାକୁ ପାରଙ୍ଗମ। ସେ କହୁଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କର ମନ ଦୁର୍ବଳ, ସେମାନେ ଡିପ୍ରେସନ ହୋଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରନ୍ତି।

କଙ୍ଗନା ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, ‘ଯିଏ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂରେ ଟପ୍ କରୁଥିଲା। ତାଙ୍କ ମନ କିପରି ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରିବ। ଯଦି ଆପଣ ତାଙ୍କର କିଛି ଶେଷ ପୋଷ୍ଟ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ସେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖିବା ପାଇଁ କହୁଛନ୍ତି, ନଚେତ୍ ତାଙ୍କୁ ଏହି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ବହିଷ୍କାର କରାଯିବ। ତାଙ୍କର କୌଣସି ଗଡଫାଦର ନାହାଁନ୍ତି, ସେ କହିଛନ୍ତି କାହିଁକି ଏ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ମତେ ଗ୍ରହଣ କରୁନି?” ମୁଁ ଭାବୁଛି ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାର କୌଣସି ଭିତ୍ତି ନାହିଁ କି? ୬ ବର୍ଷର କ୍ୟାରିୟରରେ କେ ପୋ ଚେ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତ କୌଣସି ପ୍ରଶଂସା କି ପୁରସ୍କାର ପାଇନାହାଁନ୍ତି।

କଙ୍ଗନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଡେବ୍ୟୁ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ପୁରସ୍କାର ମିଳି ନଥିଲା। କେଦାରନାଥ, ଧୋନି, ଛିଚୋରେ ପରି ତାଙ୍କର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର .. ହେଲେ ଗଲି ବୟ ପରି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସମସ୍ତ ପୁରସ୍କାର ମିଳେ। ଛିଚୋରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର, ସର୍ବୋତ୍ତମ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କୌଣସି ପୁରସ୍କାର ପାଇ ନାହିଁ। କଙ୍ଗନା ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ଆମର କିଛି ଦରକାର ନାହିଁ। ଆମେ ତୁମର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଚାହୁଁନାହୁଁ, କିନ୍ତୁ ଆମେ ନିଜେ ଯାହା କରୁଛୁ ସେଥିପାଇଁ ତ ଏକନଲେଜମେଣ୍ଟ ଦିଅ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.