ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପାଇଁ ନିଜକୁ ଦୋଷୀ ମାନୁଛନ୍ତି କରନ ଜୋହର, ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି

0 12,863

ରବିବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଜଣେ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ବଲିଉଡ ତାରକା ବିଶ୍ୱକୁ ବିଦାୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ମାତ୍ର 34 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଫାଶୀ ଦେଇ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି।ଏହି ଖବର ସମଗ୍ର ଦେଶକୁ ଥରାଇ ଦେଇଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଠାରୁ ବଲିଉଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରମୁଖ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଏହି ଘଟଣାରେ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କରଣ ଜୋହର ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ଲେଖିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିଜ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ନିଜକୁ ଦାୟୀ କରିଛନ୍ତି।

କରଣ ଜୋହର ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ଏକ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ‘ମୁଁ ଏହି ଘଟଣା ପାଇଁ ନିଜକୁ ଦାୟୀ କରେ। କାରଣ ମୁଁ ଗତ ଏକ ବର୍ଷ ଧରି ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗରେ ନଥିଲି। ମୁଁ ଅନୁଭବ କରିପାରୁଛି ଯେ ତୁମର କଥା ସେଆର୍ କରିବା ପାଇଁ କାହାର ଦରକାର ଥିଲା। କିନ୍ତୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ମୁଁ ତୁମ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିପାରିଲି ନାହିଁ। ମୁଁ ଆଉ ଏପରି ଭୁଲ କରିବି ନାହିଁ। କରଣ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଆମେ ଏକ ସମାଜରେ ବାସ କରୁଛୁ ଯାହା ଏନର୍ଜି ଏବଂ ଶବ୍ଦରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ।

କିନ୍ତୁ ଭିତରେ, ସମସ୍ତେ ଏଠାରେ ଏକୁଟିଆ ହୋଇଥାନ୍ତି। କିଛି ଲୋକ ଏହି ଏକାକୀକୁ ସହି ପାରନ୍ତୀ ନାହିଁ। ଆମେ କେବଳ ସମ୍ପର୍କ ଗଢିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ବରଂ ତାହାକୁ ବଜାୟ ରଖିବା ଉଚିତ୍। ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୋଲି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମୋତେ ଅନୁଭବ କରିଛି। ମୁଁ ତୁମର ହସ ଏବଂ ସେହି ଆଲିଙ୍ଗନକୁ ସର୍ବଦା ମନେ ରଖିବି। କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲିଖିତ ଏହି ଭାବପ୍ରବଣ ବାର୍ତ୍ତା ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ବହୁତ ଦିନ ଧରି ଡିପ୍ରେସନରେ ଥିଲେ। ସେ ଜଣେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଠାରୁ ନିଜର ଚିକିତ୍ସା ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ। ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପରେ ସେ ଔଷଧ ଏବଂ କାଗଜପତ୍ର ଏବଂ ଡାକ୍ତରଙ୍କ କିଛି କାଗଜପତ୍ର ଉଦ୍ଧାର କରିଛନ୍ତି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.