ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗର ରାଶି ଉପରେ ଭୟଙ୍କର ପ୍ରଭାବ: ଏହି ୫ଟି ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ ଧନର ବର୍ଷା

0 1,390

ପରାଗ ହେଉ କି ଗ୍ରହଣ ଏହା ଦ୍ୱାରା ରାଶି ମାନଙ୍କ ଅନେକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ। ୨୦୨୦ର ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ବିରଳ ଅଟେ ଅନେକ ବର୍ଷ ପରେ ଏପରି ଘଟଣା ଘଟୁଛି। ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରାଗ ପ୍ରଭାବରେ କେତେକ ରାଶି ପାଇଁ ସୁଖ ନେଇ ଆସିବ ତ କିଛି ପାଇଁ ଖରାପ ରହିବ ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶି ଉପରେ କି ପ୍ରଭାବ ପଡିବ।

ମେଷ – ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ। ଏହା ସହ, ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପରାଗ ସମୟରେ ହନୁମାନ ଚଲିସା ପଢନ୍ତୁ, ଏହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହେବ।

ବୃଷ – ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଧନର ଅସୁବିଧା ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ସ୍ୱାମୀ ଶୁକ୍ର କେନ୍ଦ୍ର କେନ୍ଦ୍ରରେ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ସରସ୍ୱତୀଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଖାଦ୍ୟ ଦାନ କରନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ – ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ପରାଗ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି, ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ରୋଧ ଅଧିକ ଆସିବ। କ୍ରୋଧ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ଭାଷା ବ୍ୟବହାର ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ। ବୃଥା ଚିନ୍ତା ରହିବ ଏବଂ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ସୂର୍ଯ୍ୟ ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମୁଗ ଡାଲି ଦାନ କରନ୍ତୁ।

କର୍କଟ – ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ। ଆପଣ ବିଦେଶରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟରେ କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଶିବଙ୍କର ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ, ବିଶେଷ କରି ମହାମୃତ୍ୟୁଞ୍ଜୟ ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ। ଏହା ଛଡା ମୁଗ ଡାଲି ମଧ୍ୟ ଦାନ କରନ୍ତୁ।

ସିଂହ- ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ଆପଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିପାରନ୍ତି। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ହାଇ ପ୍ରୋଫାଇଲର ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଏବଂ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ। ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ମୂଳ ମନ୍ତ୍ରର ପାଠ କରନ୍ତୁ।

କନ୍ୟା – ଆପଣଙ୍କ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ କାମ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିବେ କିନ୍ତୁ ଚିନ୍ତା ଯୋଗୁଁ କାମ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ। ଏମିତିରେ, ଗଣେଶ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ।

ତୁଳା – ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅଳସୁଆର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ଚାହିଁଲେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ। କ୍ରୋଧ ବହୁତ ଆସିବ ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ଭାଷା ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ। ଆପଣ ଏଥିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ।

ବିଛା- ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ରାଶି ବିଛା ଅଟେ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ବହୁତ ଟଙ୍କା ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ। ସୁନ୍ଦରକଣ୍ଡ ପଢିବା ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବ। ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ମୂଳ ମନ୍ତ୍ର ମଧ୍ୟ ଜପ କରନ୍ତୁ।

ଧନୁ- ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କିଛି ରୋଗର ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି। କାହା ସହିତ ଝଗଡା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମହାମୃତ୍ୟୁଞ୍ଜୟ ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ। ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ।

ମକର- ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ ଏବଂ କିଛି ରୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିପାରେ, ବିଶେଷକରି କୌଣସି ଅସ୍ଥି ରୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିପାରେ ଶନିଙ୍କ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ଉପାସନା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଶନିଙ୍କ ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ- ଆପଣ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଧନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇବେ। କୌଣସି ପ୍ରକାର ପ୍ରତାରଣାରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ଭଗବାନ ଶନିଙ୍କୁ ଉପାସନା କରନ୍ତୁ।

ମୀନ- ଆପଣଙ୍କ ମା’ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିପାରେ। ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ ସାହସ୍ରନାମା ପାଠ କରନ୍ତୁ। ଚଣା ଡାଲି ଦାନ କରନ୍ତୁ। ଏପରି କରିବା ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ହେବ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.