କରୋନା ପାଇଁ ଏବେ ଏମିତି ସୁଟିଂ ହେବ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତ, ଜାଣି ହେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କ୍ଲିକ କରି ଦେଖନ୍ତୁ ଫଟୋ

0 2,160

ସମଗ୍ର ଦେଶ କରୋନାଭାଇରସର ବିପଦରୁ ଗତି କରୁଛି। ଏହି ଭାଇରସର ପ୍ରଭାବ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଛି। ଏବେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଅନେକ ଗାଇଡ୍ ଲାଇନ୍ ଜାରି ହୋଇଛି। ସାମାଜିକ ଦୂରତା, ପରିମଳ ଏବଂ ମାସ୍କ ସହିତ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲୋକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରାଯାଇଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ନୂଆ ସିନେମା ଯୁଗର ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ପରିଣତ ହୋଇଥିବା ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଦୃଶ୍ୟକୁ କିପରି ସୁଟିଂ କରାଯିବ ତାହା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ବଡ ଚିନ୍ତା ହେବ। ସାମାଜିକ ଦୂରତା ହେତୁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଅତି ନିକଟତର ହେବା ବିପଦରୁ ମୁକ୍ତ ହେବ ନାହିଁ। ଏହି ସମୟରେ, ଅଭିନେତା ଅପାରଶକ୍ତି ଖୁରାନା କରୋନା ଯୁଗରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଦୃଶ୍ୟ କିପରି ସୁଟିଂ କରାଯିବ ତାହାର ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ଲକଡାଉନ୍ ପରେ ରିହାତି ପରେ ଏବେ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। କିନ୍ତୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାମା ଅନୁଯାୟୀ ଅଧିକ ଜନଗହଳିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦୃଶ୍ୟ ଏବଂ ବିଶେଷକରି ରୋମାଣ୍ଟିକ ଦୃଶ୍ୟ କିପରି ସୁଟିଂ କରାଯିବ ସେନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି। ଅପାରଶକ୍ତି ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଏକ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଦୃଶ୍ୟ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଏବଂ କିପରି ସୁଟିଂ କରିବେ ସେ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ।

ଅପାରଶକ୍ତିର ନୂଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହେଲମେଟ ରିଲିଜ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚାଲିଛି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନେତା ମୋହନିଶ ବହଲଙ୍କ ଝିଅ ପ୍ରଣୁତାନ ବହଲ ତାଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିବେ। ଫଟୋରେ ପ୍ରଣ୍ୟୁତନ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଯାହା ଆପର୍ଶକୀ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଦୁଇଟି ଫଟୋ ଅଛି, ଗୋଟିଏ ସାଧାରଣ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଦୃଶ୍ୟ ଏବଂ ଅନ୍ୟଟିରେ ଅଭିନେତା-ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମୁହଁରେ ଫେସ୍ ସିଲ୍ଡ ଅଛି। ଅର୍ଥାତ୍ ଆପର୍ଶକୀ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଦୃଶ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଫେସ୍ ସିଲ୍ଡ ବ୍ୟବହାର କରି ସୁଟ୍ ହେବ। ଅବଶ୍ୟ, ଏହା କେବଳ ଅପାର ଶକ୍ତିର ପରିହାସ, କିନ୍ତୁ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଦୃଶ୍ୟକୁ ନେଇ ସମସ୍ୟା ରହିଥାଏ।

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ଅପାରଶକ୍ତି ଲେଖିଛନ୍ତି – କରୋନା ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ଫିଲ୍ମର ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ସୁଟିଂ କରାଯାଇଥିଲା। ଯଦି ଆଜିର ସମୟରେ ଏହା ସୁଟ୍ ହୋଇଥାନ୍ତା, ତେବେ ଆମକୁ ସୁରକ୍ଷା ଆବଶ୍ୟକ ହୋଇଥାନ୍ତା। ସୁରକ୍ଷା ଅର୍ଥ ମାସ୍କ ‘ ଏହା ଜଣା ଯେ, ଅପାରଶକ୍ତି ଖୁରାନା, ପ୍ରଣୁତାନ ବାହଲ, ଆଶିଷ ଭର୍ମା ଏବଂ ଅଭିଷେକ ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ହେଲମେଟ’କୁ ସତ୍ୟରାମ ରାମଣି ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.