କେବଳ ସୁଶାନ୍ତ ନୁହେଁ, ଏହି ୭ ପ୍ରତିଭାବାନ କଳାକାରଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ବର୍ବାଦ କରିସାରିଛନ୍ତି ସଲମାନ ଖାନ

0 3,073

ବଲିଉଡର ବହୁ ସେଲିବ୍ରିଟି ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପାଇଁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ବଲିଉଡର ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ନାମ ରହିଛି। ଗୋଟିଏ ନୁହେଁ 7 ଟି ବଡ ଫିଲ୍ମରୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ବାହାର କରି ଦିଆଯାଇଥିଲା। ପ୍ରଶଂସକମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ବ୍ୟାନ କରିବାରେ ସଲମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟ ହାତ ରହିଛି, ଯାହା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ବିଭିନ୍ନ କାହାଣୀ ଏବଂ ଜିନିଷ ବାହାରୁଛି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ସଲମାନ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ତାରକାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରକୁ ନଷ୍ଟ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ସେହି ତାରାମାନଙ୍କର ନାମ ଜାଣିବା।

ସର୍ବପ୍ରଥମେ, ଆସନ୍ତୁ ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜିଆ ଖାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା, ଯାହାଙ୍କ ମା ନିକଟରେ ସଲମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ। ଜିଆଙ୍କ ମା ରାବିଆ ଅମିନ ସଲମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। ରାବିଆ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସଲମାନ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଜିଆ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ। ସଲମାନ ପ୍ରତିଦିନ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଫୋନ କରି ପୋଲିସକୁ ମାମଲା ବନ୍ଦ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ, ବର୍ତ୍ତମାନ କେବଳ ସଲମାନ କିମ୍ବା ରାବିଆ ଏହି ବିଷୟରେ ସତ୍ୟ ଜାଣିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏମାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ କିଛି ତାରକା ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନଙ୍କର କ୍ୟାରିୟରର ନଷ୍ଟ ହେବାର କାରଣ ସଲମାନଙ୍କୁ ଦର୍ଶାଯାଇଥିଲା।

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ରାୟ: ଏପରି ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସଲମାନ ଖାନ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ରାୟଙ୍କୁ ହୃଦୟ ଦେଇଥିଲେ, ଦୁହେଁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରସ୍ପର ସହିତ ରହିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବ୍ରେକଅପ୍ ବହୁତ ଖରାପ ମୋଡ଼ରେ ଘଟିଥିଲା। ଥରେ ମିଡିଆ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେବାବେଳେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ସଲମାନଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ ଯେ ସଲମାନ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଶେଷ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପଛରେ ପଡିଛନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ‘ଚଲତେ-ଚଲତେ’ରୁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ଙ୍କୁ ବାହାର କରିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସଲମାନ ହାତ ଥିଲା ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ। କଥା ଏତେ ପରିମାଣରେ ଆଗେଇ ​​ଯାଇଥିଲା ଯେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମରେ କାମ ମିଳିବା ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା।

ବିବେକ ଓବରୋଇ: କେବଳ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ନୁହଁନ୍ତି, ସଲମାନ ବିବେକ ଓବରୋଇଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ନିଜର କ୍ରୋଧ ପ୍ରକାଶ କରି ସାରିଛନ୍ତି। କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଏହି ଦାଦାଗିରୀକୁ ବିରୋଧ କରୁଥିବା ପ୍ରଥମ ବ୍ୟକ୍ତି ହେଉଛନ୍ତି ବିବେକ ଓବରୋଇ। ବିବେକ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଡାକି ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ କଥା କହିଥିଲେ ଏବଂ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ତରଫରୁ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବାର ଧମକ ଦିଆଯାଉଛି ବୋଲି କହିଥିଲେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହା ପରେ ସଲମାନ ବଲିଉଡରେ ବିବେକଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରକୁ ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଥିଲେ। ଷ୍ଟାର ପିଲା ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ବିବେକ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ପରିଚାଳନା କରିପାରି ନଥିଲେ।

ଅରିଜିତ ସିଂ: ଗାୟକ ସୋନୁ ନିଗମ ସଲମାନଙ୍କ ଉପରେ ଗାଳିଗୁଲଜ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସଲମାନ କେବଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାଫିଆ ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ସେ ସଙ୍ଗୀତ ଶିଳ୍ପରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର ନଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଅରିଜିତ ସିଂ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, 2014 ରେ ଗିଲ୍ଡ ପୁରସ୍କାର ସମୟରେ ସଲମାନ ଖାନ ଅରିଜିତ ସିଂଙ୍କୁ ପରିହାସ କରିଥିଲେ ଯାହାକୁ ମଧ୍ୟ ଅରିଜିତ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ କୁହାଯାଏ ଯେ ଏହି କଥା ସଲମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ହିଟ୍ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅରିଜିତଙ୍କ ଗୀତକୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ନିଷିଦ୍ଧ କରିଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସଲମାନଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ ଅଛି ଯେ ସେ କେବଳ ନିଜ ନୁହେଁ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ଗୀତ ହଟାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ, ଯଦିଓ ସେ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରକୁ ଅଧିକ ନଷ୍ଟ କରିପାରିନଥିଲେ।

ଜନ୍ ଆବ୍ରାହମ୍: ଜନ୍ ଅବ୍ରହାମଙ୍କ ସହ ସଲମାନଙ୍କ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତାକୁ ଖୁବ୍ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣନ୍ତି, କିନ୍ତୁ କୁହାଯାଏ ଯେ ଜନ୍ କମ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇବା ପାଇଁ ସଲମାନ ହିଁ କାରଣ। ହଁ, ଜନ୍ ମଧ୍ୟ ସଲମାନଙ୍କ କ୍ରୋଧର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ଯେତେବେଳେ ଏକ ନୃତ୍ୟ ପରିଭ୍ରମଣ ସମୟରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇଥିଲା। ଯାହା ପରେ ସଲମାନ ତାଙ୍କ ଷ୍ଟାର ପାୱାରର ଭୁଲ ଫାଇଦା ଉଠାଇଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଜନଙ୍କୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ବାହାରର ରାସ୍ତା ଦେଖାଇଥିଲେ। ଏଥିରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇ ଜନ୍ ନିଜର ପ୍ରଡକ୍ସନ ହାଉସ ମଧ୍ୟ ଖୋଲିଥିଲେ।

ସାହିଲ ଖାନ: ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତକୁ ବିଦାୟ ଦେଇଥିବା ଅଭିନେତା ସାହିଲ ଖାନ ମଧ୍ୟ ନାମ ନ ନେଇ ବଲିଉଡର ‘ବଡେ ଖାନ’କୁ କ୍ୟାରିୟର ନଷ୍ଟ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବଲିଉଡର ଜଣେ ବଡ ଅଭିନେତା ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମରୁ ଟାଣି ନେଇଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଅଙ୍ଗଭଙ୍ଗୀ ସଲମାନ ଆଡକୁ ଥିଲା।

ଅଭିନାଭ କାଶ୍ୟପ: ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଦବଙ୍ଗକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିବା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅଭିନାଭ କାଶ୍ୟପ ମଧ୍ୟ ସଲମାନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ବିରୋଧରେ ଅନେକ ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି। ଅଭିନଭ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗତ 10 ବର୍ଷ ଧରି ସେ ଖାନ ପରିବାରର ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ସହୁଛନ୍ତି। ଖାନ ପରିବାର ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରକୁ ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେ ସଲମାନଙ୍କୁ ‘ଜହରିଲେ ତାଲାବ’ର ମୁଖ୍ୟ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି

Leave A Reply

Your email address will not be published.