ଅଙ୍କିତା ଲାଖଣ୍ଡେକୁ ନେଇ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବାପା ଦେଲେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ବୟାନ, କହିଲେ ସୁଶାନ୍ତର ଆତ୍ମହତ୍ୟାକୁ…

0 550

14 ଜୁନ୍ (2020) ରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ତାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ ଘରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଅଭିନେତାଙ୍କ ଅକାଳ ବିୟୋଗ ପରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ମୁମ୍ବାଇ ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ ତାଙ୍କ ଶବଦାହ କରାଯାଇଥିଲା। ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ପରେ ତାଙ୍କ ପିତା ବର୍ତ୍ତମାନ ସାମନାକୁ ଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ ସେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଅନେକ କଥା ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପିତା ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ବକ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି।

ପ୍ରାୟ 6 ବର୍ଷ ଧରି ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଏବଂ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ଏକାଠି ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହେତୁ ଦୁହେଁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଉଭୟ ‘ପବିତ୍ର ରିସ୍ତା’ ସେଟ୍ ରେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଉଭୟ ବିବାହ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ କିଛି ହୋଇପାରେ ନାହିଁ। ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପିତା ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ବଡ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି। ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଅଙ୍କିତାଙ୍କୁ କେବଳ ମୁମ୍ବାଇରେ ନୁହେଁ ପାଟନାରେ ମଧ୍ୟ ଭେଟିଛନ୍ତି।

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପିତା କୁହନ୍ତି, ‘ହଁ ସେ ଆସିଥିଲେ, ବମ୍ବେ ଆସି ପାଟନା ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲେ। ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ଅଭିନେତାଙ୍କ ପିତା ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ହେଉଛି ଏକ ସଂଯୋଗ, ଯାହା ହେବାର ଥିଲା ତାହା ହୁଏ।ଏହି ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପିତା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଙ୍କିତା ଏକମାତ୍ର ଝିଅ ଯାହାଙ୍କ ସହ ସେ କଥା ହୋଇଥିଲେ। ଏବଂ ଯଦି ସେ ମୋ ପୁଅ ସହ ଥାଆନ୍ତା ତାହାଲେ ସୁଶାନ୍ତ ଏମିତି ପଦକ୍ଷେପ କେବେବି ନେଇ ନଥାନ୍ତା।

Leave A Reply

Your email address will not be published.