ଏହି ତାରିଖରେ ୟୁଏଇରେ ଆଇପିଏଲ୍ ଆରମ୍ଭ ହେବ, 8 ନଭେମ୍ୱବ ରେ ଖେଳାଯିବ ଫାଇନାଲ୍ ମ୍ୟାଚ୍

0 1,843

ଏସିଆ କପ୍ ଏବଂ ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ୍ 2020 ରଦ୍ଦ ହେବା ପରେ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) ର ରାସ୍ତା ଖୋଲା ଯାଇଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଇପିଏଲ୍ ତାରିଖର ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ବିଶ୍ୱର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ କ୍ରିକେଟ୍ ଲିଗ୍ 19 ସେପ୍ଟେମ୍ବରରୁ ୟୁଏଇରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟର ଅନ୍ତିମ ମ୍ୟାଚ୍ ନଭେମ୍ବର 8 ରେ ଖେଳାଯିବ |

ଆଇପିଏଲ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍ ଏହି ସୂତ୍ର ବିଷୟରେ ଅବଗତ କରାଇଛି | ଆସନ୍ତା କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଆୟୋଜିତ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଇପିଏଲ୍ ପରିଚାଳନା ପରିଷଦରେ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ହେବ । ଏହାପୂର୍ବରୁ ବିସିସିଆଇର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବୋର୍ଡ ୟୁଏଇ ଏୟାରଲାଇନ୍ସ ଏମିରେଟ୍ସ ଏବଂ ଏଟିହାଟ ସହ ଯୋଗାଯୋଗରେ ଅଛି । ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଅଗଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, କାରଣ ଅଗଷ୍ଟ ଶେଷରେ ଦଳମାନେ ୟୁଏଇକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି |

ଏହି ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିସିସିଆଇର ସଂପୃକ୍ତ ଟିମ୍ ୟୁଏଇର ଏମିରେଟ୍ସ, ଏତିହାଦ୍ ଭଳି ବିମାନ ସେବା ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରି ବିମାନ ସେବା ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ଦିଲ୍ଲୀ, ମୁମ୍ବାଇ, କୋଲକାତା ଭଳି ସହରରୁ ଆସିଛନ୍ତି କି ବୋଲି ପଚାରିଛନ୍ତି। ଏକ ବିମାନ ସେବା ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛି |

ଆଇପିଏଲ ପରିଚାଳନା ପରିଷଦର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ବ୍ରିଜେଶ ପଟେଲ ମଧ୍ୟ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏଥର ୟୁଏଇରେ ଆଇପିଏଲ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ଭାରତରେ କରୋନା ଭୁତାଣୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବାରୁ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଉଛି । ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହରେ ଆଇପିଏଲ ପରିଚାଳନା ପରିଷଦ ବୈଠକ କରିବ ବୋଲି ବ୍ରିଜେଶ ପଟେଲ କହିଛନ୍ତି । ଏଥିରେ, କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଜିନିଷ ଉପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇପାରେ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.