ଭିଡ଼ିଓ: ନିଜ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ କୁକୁଡ଼ା କଲା ଏମିତି ଅଭିନୟ ଯେ ସମସ୍ତେ ହେଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

0 2,326

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଯେତେବେଳେ ଭୟ ଜୀବନକୁ ଆସେ, ଜଣେ ମଣିଷ କିଛି ବି କରିପାରେ, ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି କଥାଗୁଡ଼ିକୁ କେବେ ନା କେବେ ଶୁଣିଥିବେ | ମଣିଷ ନିଜ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ କିଛି କରିପାରିବ ଏହା ସାଧାରଣ କଥା, କିନ୍ତୁ ପଶୁ କିମ୍ବା ପକ୍ଷୀ ମଧ୍ୟ ଏତେ ଚାଲାକ ହୋଇପାରିବ କି ? ବାସ୍ତବରେ ଏହା ଘଟିଛି ବୋଲି ମୁଁ ଭାବି ନ ଥା’ନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଜଣଙ୍କର ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ, ଗୋଟିଏ କୁକୁର ସାମ୍ନାରେ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲା କୁକୁଡ଼ା, ଯାହାକୁ ଦେଖି କେହି ବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ |

କୁକୁରକୁ ଦେଖିବା ପରେ ମରିବାର ଏକ ଚମତ୍କାର ନାଟକ କରୁଥିବା କୁକୁଡ଼ାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଆଇଏଫଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ନନ୍ଦା କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘କିଛି ପ୍ରାଣୀ ମଧ୍ୟ ଅଭିନେତା ଅଟନ୍ତି।’ ସୁଶାନ୍ତ ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବା ପରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଅଧିକ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଗୋଟିଏ କୁକୁର ଏବଂ ଗୋଟିଏ କୁକୁଡ଼ା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | କୁକୁରଟି କୁକୁଡ଼ା ପାଖରେ ଛିଡା ହୋଇଛି | ଦେଖନ୍ତୁ କୁକୁରଟି କୁକୁଡ଼ା ର ପାଖରେ ଥିବାରୁ କିପରି କୁକୁଡ଼ା ନିଜର ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇଲା …

ଆପଣ ଦେଖିଥିବେ ଯେ କୁକୁର ସେଠାରୁ ଯିବା କ୍ଷଣେ ମାତ୍ରେ କୁକୁଡ଼ା ସେଠାରୁ ଦୌଡିବା ଆରମ୍ଭ କରେ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି |

Leave A Reply

Your email address will not be published.