୩୦ ଜୁଲାଇ ନିଜ ଜନ୍ମଦିନରେ ଏହି ବଡ ଖାସ୍ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ସୋନୁ, ସାରା ଦେଶର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ..

0 816

ଲକଡାଉନ ଆରମ୍ଭରୁ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ କରି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିବା ସୋନୁ ସୁଦ ନିଜର ଏହି କାମକୁ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି। ଏବେ ଯାଏଁ ସେ ଅନେଙୁ ସାହାଯ୍ୟ ଛଡା ଚାକିରି, ଘର ଭଳି ଜିନିଷ ଦେଇ ସାରିଲେଣି। ତେବେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କର ଜୁଲାଇ 30 ରେ ଜନ୍ମଦିନ ଏବଂ ସେ ଏହି ଦିନରେ ମଧ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। କୋଭିଡ -19 ମହାମାରୀ ମଧ୍ୟରେ ସୋନୁ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି।

ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋନୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ସେ ସାରା ଦେଶରେ ମେଡିକାଲ କ୍ୟାମ୍ପ ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ସେ ଆଶା କରୁଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଅଭିଯାନରେ ପ୍ରାୟ 50 ହଜାର ଲୋକ ଯୋଗଦେବେ। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଅଭିଯାନ ପାଇଁ ସୋନୁ ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତ ମୁଖ୍ୟଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଶିବିର ସମୟରେ ସାମାଜିକ ଦୂରତାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଚାର କରାଯିବ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ମାଗଣା ଶିବିର ପାଇଁ ସେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ, ଝାଡଖଣ୍ଡ, ପଞ୍ଜାବ ଏବଂ ଓଡିଶାର ଅନେକ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗରେ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁଠାରେ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଚେକଅପ୍ କରିପାରିବେ।

ନିକଟରେ ଜଣେ ଟୁଇଟର ବ୍ୟବହାରକାରୀ ସୋନୁଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ଲୋଡ଼ିଥିଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ ଯେ ଶାରଦା ନାମକ ଜଣେ ଝିଅ, ଯିଏକି ଜଣେ ଇଂଜିନିୟରି, ତାଙ୍କ ଚାକିରି ଚାଲି ଯାଇଛି। ଏହା ପରେ ଶାରଦା ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ପନିପରିବା ବିକ୍ରି କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ଉପରେ ସୋନୁ ସୁଦ ଟ୍ୱିଟରରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି, ‘ମୋର ଅଧିକାରୀମାନେ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିଛନ୍ତି। ସାକ୍ଷାତକାର କରାଯାଇଛି। ତାଙ୍କୁ ଏକ ଜବ ଲେଟର ପଠାଯାଇଛି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.