କରୋନା ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ନାକ ବଦଳରେ ମହିଳାଙ୍କ ଯୌନାଙ୍ଗରୁ ସ୍ୱାବ ସଂଗ୍ରହ କଲେ କର୍ମଚାରୀ, ଆଉ ତାପରେ..

0 12,758

ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଅମ୍ରାବତୀ ଜିଲ୍ଲାର କରୋନା ଭାଇରସ ସଂକ୍ରମଣର ଯାଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ଜଣେ ଯୌନାଙ୍ଗରୁ ସ୍ୱାବ ନମୁନା ନେଇଥିବା ଜଣେ ଲ୍ୟାବ ଟେକ୍ନିସିଆନଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଗୁରୁବାର ଏ ନେଇ ପୋଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି। ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ଓ ଶିଶୁ ବିକାଶ ମନ୍ତ୍ରୀ ଯଶୋମତି ଠାକୁର ମଙ୍ଗଳବାର ଏହି ଘଟଣାରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରକଟ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଟେକ୍ନିସିଆନଙ୍କ ବିରୋଧରେ କଠୋର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ।

ବଦନେରା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ପଞ୍ଜାବ ଭଞ୍ଜରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିଯୋଗକାରୀ ମହିଳା ଅମ୍ରାବତୀର ଏକ ମଲରେ କାମ କରନ୍ତି। ଜୁଲାଇ 24 ରେ, ସେଠାରେ ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ପରେ ଅଭିଯୋଗକାରୀଙ୍କ ସମେତ 20-25 ଜଣ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ନାକର ସ୍ୱାବ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ନିଆଯାଇଥିଲା ଏବଂ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଜିଲ୍ଲା ଅନୁସନ୍ଧାନ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା।

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମହିଳାଙ୍କ ନାକ ସ୍ୱାବର ନମୁନା ନେବା ପରେ ଟେକ୍ନିସିଆନ ତାଙ୍କ ଯୌନାଙ୍ଗରୁ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱାବର ନମୁନା ନେଇଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମହିଳା ଜଣକ ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ଧାରା 354 ଏବଂ 376 (ବଳାତ୍କାର) ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଛନ୍ତି। ମନ୍ତ୍ରୀ ଠାକୁର କହିଛନ୍ତି, ଅମ୍ରାବତୀ ଜିଲ୍ଲା ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ ଷୈଲେଶ ନାଭାଲ ତାଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଟେକ୍ନିସିଆନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଠାକୁର ମଧ୍ୟ ଅମ୍ରାବତୀ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବରେ ଅଛନ୍ତି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.