ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ସହ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ଦେଖାଯାଇଥିଲା, ଦେଖନ୍ତୁ ଭାଇରାଲ୍ ଫଟୋ

0 3,742

ମୁମ୍ବାଇ: ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆକସ୍ମିକ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଶକ୍ୱେଭ ପଠାଇବାର କିଛି ସମୟ ପରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଗୁଜବ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ପୁରୁଣା ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଯେଉଁ ଫଟୋରେ ସେମାନେ ମୁମ୍ବାଇର ଜିମ୍ ବାହାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ, ଏହା ସେମାନଙ୍କର ଶେଷ ଫଟୋ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି | ମାର୍ଚ୍ଚ 11 ରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖାଯାଇଥିଲା |

ଚିତ୍ରରେ ସୁଶାନ୍ତ ଏକ ନୀଳ ମୁଦ୍ରିତ ଟି-ସାର୍ଟ ଏବଂ କଳା ଶାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିବାବେଳେ ରିୟା ଏକ ଗାଲାକ୍ସି ପ୍ରିଣ୍ଟ ଯୋଗ ସର୍ଟ ଏବଂ ଧୂସର ଟପ୍ ରେ ଦେଖାଯାଇଛି | ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ରିୟା ପ୍ରାୟତ ଏକାଠି ବ୍ୟାୟାମ କରୁଥିଲେ | ସେମାନେ ନିଜ ଜିମ୍ ବାହାରେ ଅନେକ ଥର ସ୍ନାପ୍ ହୋଇଥିଲେ |

ଚଳିତ ବର୍ଷ ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ରିୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ କାହାର ବି ଅନୁପ୍ରବେଶକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ସେହି କାରଣରୁ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ଥିବା ସମ୍ପର୍କର ଗୁଜବ ଉପରେ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରନ୍ତି ନାହିଁ ।

ଏହା ବି ପଢନ୍ତୁ: କିଛି ଏମିତି ଥିଲା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବ ଶେଷ ୩ ଘଣ୍ଟା, ସକାଳେ ଉଠି ନରମାଲ୍ ଥିଲେ ହେଲେ ତା ପରେ…

ସେମାନଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମ୍ପ୍ରତି ହେଡଲାଇନଗୁଡିକ ଯୋଡୁନ ତାଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ଛଡ଼ାଇ ନେଇଛି କି ବୋଲି ପଚରାଯିବାରୁ ସେ କହିଛନ୍ତି: “ସୁଶାନ୍ତ ଜଣେ ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁ। ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ବର୍ଷ ଧରି ଜାଣିଛି ! ଏହା ଉପରେ ଆଉ କୌଣସି ମନ୍ତବ୍ୟ ମୁ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁନି । ”

ରବିବାର ଦିନ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବାନ୍ଦ୍ରା ନିବାସରେ ଫାଶୀ ଲଗେଇ ଝୁଲୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.